Baskı Yönetimi

Baskı Yönetimi İşletmenizde yoğun iş temposunda zaman zaman yazıcı arızaları, toner problemleri ve bu kalemlerin maliyetleri kurumunuz için istenmeyen sonuçlara yol açıp motivasyon kaybına neden olabiliyor. 3Nokta sayfa başı baskı yönetimi ve güvenli baskı yönetimi hizmetinde opsiyonel olarak 1 ile 3 yıl arasında anlaşmalar yapıp çözüm alabilirsiniz.

3Nokta geniş ürün yelpazesi ve ihtiyacınıza yönelik alternatif baskı yönetimi çözümleriyle müşterilerine kesintisiz hizmet verir.

Kamera Yönetimi

kamera yönetimi

Uzun yıllardır var olan güvenlik kamerası sektörü, günümüz teknolojisinde farklı bir boyut kazanmıştır. Gelişen teknoloji ile her an, her yerde kullanmakta olduğumuz telefonumuzda bile bütünleşik olan yüksek çözünürlüklü kameralar bile bu sektörün geldiği noktayı gözler önüne sermektedir. Kontrol ve kayıt altına almak isteğiniz her nokta ve her koşula uygun bir kamera çözümünü bu sektörde bulabilirsiniz. Kamera sistemleri, iş dünyasında ise güvenlik ihtiyacının yanı sıra iş süreçlerinin takibi, giriş- çıkış kontrolleri, kimlik teşhisi vb amaçlar ile kullanılmaktadır.

Kamera sistemlerinde tak çalıştır mantığı ile kurulan sistemlerin bir süre sonra verimsizlik, ihtiyacı karşılayamama, genişleme sorunları, uyumsuzluk vb. şikâyetleri ile sık olarak karşımıza çıkan sorunlar olmaktadır. Bu noktada ihtiyacın doğru tespit edilmesi, uygun ürün seçimi ve uygun altyapının sağlanması önem kazanmaktadır.

Bu noktada;

İhtiyacınıza uygun analiz ve uyarı sistemleri için uygun yazılımı seçebilecek, yüksek çözünürlükte uzun süreler kayıt yapılması istenildiğinde sunucu ve storage konusunda uzman, network ve altyapı konularında tecrübeli bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacaktır. Özetle IP-kamera ve kayıt yazılımlarının ön plana çıkışı ile kamera sektörü artık sadece güvenlik sektöründe hizmet veren firmaların değil IT sektöründen ayrılamayacak bir iş kalemi haline gelmiştir. Firmamız uzun yıllardır IT sektöründeki tecrübelerini kamera sistemleri konusunda da geliştirerek hizmetinize sunmaktadır.

Envanter Yönetimi

envanter yönetimi

İş yerimizdeki sahip olduğumuz kaynakları en verimli şekilde yönetebilmemizin ön koşulu envanterimizin güncel bir listesini tutmaktır. Günümüz BT operasyonlarının başarısı, bilgisayar, network, yazıcı, kamera, IP telefon gibi donanımların her birinin kendine has özellik alanlarıyla beraber bir veritabanında kayıtlı olması ve istenildiğinde hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi ile doğru orantılıdır.

Yine benzer olarak işletim sistemi, ofis, CAD, muhasebe gibi farklı türden yazılımların lisans bilgilerinin de hızlı bir şekilde erişilebilir olması verimlilik demektir.

Envanter yönetimi zordur, çünkü yaşayan bir organizma gibi bakım ister, donanım ve yazılım güncellemeleri periyodik aralıklarla denetlenmeli, eksiklikler giderilmeli, ilaveler yapılmalı, eskiyen veya işlevselliğini yitiren öğeler sistemden çıkarılmalıdır.

3Nokta olarak envanter yönetimi yaptığımız müşterilerimizde kullandığımız yazılımlarla ve gerekli manuel müdahalelerle müşterimizin, doğru ve güncel yazılım ve donanım verilerine sahip olmasını ve bunları istediği yerde kullanabilmesini sağlarız. Ayrıca Microsoft, Autodesk, Adobe, Symantec vb. yazılım kuruluşlarınca talep edilen SAM (lisans denetimi) çalışmalarında tecrübeli kadromuzla danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Santral Yönetimi

santral yönetimi

Herkes gibi, küçük, orta ya da büyük tüm işletmelerin de en temel ve zaruri ihtiyacı iletişimdir. Hızla gelişen teknoloji sayesinde aynı orantıda elimizdeki teknolojik aletler ihtiyaçları karşılayamaz hale gelmektedir. Bundan dolayıdır ki teknoloji alanında alınacak ürünlerin en pahalı ya da yaygın marka olanı değil güvenilirlik, yönetilebilirlik, genişleyebilirlik gibi kriterler doğrultusunda belirlenmesi gerekir. Tam bu noktada Cisco IP Santral çözümleri konusunda uzman kadromuz ile 3Nokta olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun iletişim araçlarının temini, kurulumu ve konfigürasyonu konusunda destek veriyoruz.

Cisco IP santral çözümlerimizin avantajlarından bahsedecek olursak;
*İşletmeniz büyüdüğünde hat artırımı için ilave kart vs. olmadan lisans artışı ile kolayca genişleyebilir.
*İletişim kolaylığı için merkezi telefon rehberine sahip olursunuz.

*Zengin ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyacınız doğrultusunda farklı telefonlar kullanabilirsiniz.
*Telefonlarınız için ayrı kablolama yapılmasına gerek kalmadan aktif network yapınıza entegre edebilirsiniz.
*Direkt olarak ulaşılmasını istediğiniz çalışanlarınıza DID (direkt numara) özelliği ile kolay ulaşılabilmesini sağlarsınız.
*Çalışanlarınızın şirket içi / şirket dışı aramalarında istenilen kısıtlamaları yapabilirsiniz.
*Birden fazla bölge ya da bayileriniz var ise bu bölgeler arasında ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
*Telekonferans ya da görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

*Anlık mesajlaşma yapabilir ve kişilerin durum (müsaitlik) bilgisini öğrenebilirsiniz.
*IVR-robot karşılama sistemlerinden farklı olarak mevcut uygulamalarınızla (SAP, CRM) entegre edebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize özel seslendirmeler ile karşılama yapabilirsiniz.
*Mobil cihazlarınıza kurabileceğiniz Jabber uygulaması ile yer, zaman kısıtları olmaksızın iletişim imkanı sağlayabilirsiniz.
*Raporlama araçları ile gelen ve giden çağrıların yönetimi ve iletişim analizlerini yapabilirsiniz.

Yenidoğan Mahallesi, Edebali Caddesi No:12 34791 Sancaktepe - İstanbul
216 430 93 00
216 430 93 01
3nokta   Copyright © 2018 - 3NOKTA BİLİŞİM- Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarımı  3nokta