Sunucu Çözümleri

Kurumunuzda iş süreçlerinin aksamaması şüphesiz en önemli ihtiyacınız olarak ön plana çıkmaktadır. Sağlıklı çalışmayan bir sunucu altyapısı ise hesaplaması zor, öngörülemeyen ve telafisi mümkün olmayan sonuçlara sebep olabilmektedir.

Bu kapsamda ihtiyaçların analiz edilmesi ve en uygun sunucu çözümünün seçilmiş olması sisteminiz için hayati önem taşımaktadır.

On premise olarak yapılandırılan sunucu sistemlerinde, sunucuda çalışacak servis ve uygulamalara uyumlu donanımların seçilmesi genişleyebilir ve sürdürülebilir olması açısından oldukça önemli bir konudur.

3Nokta Bilişim olarak sunucu sistemlerindeki 15 yılı aşkın tecrübemiz ile süreç, sistem ve altyapınız ile uyumlu sunucu sistemlerini sunma gayreti içerisindeyiz. Sunucu çözümü olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm Windows Server ailesi ürünlerinin kurulum ve yapılandırmasını, konusunda uzman personellerimiz ile sağlamaktayız. MS. Server ürün ailesinde yaygın olarak kullanılmakta olan etki alanı yapılandırması, Exchange, SQL, DNS, DHCP, File server, WSUS, Web Server, Terminal Server, Sharepoint ve tüm sunucu rolleri içinde çözümler sağlamaktayız.

Gelişmiş sunucu sistemleri için MS SystemCenter çözümleri, MS Server DataCenter ve Hyper-V ile sanallaştırma sistemlerinin yanı sıra Vmware sunucu sanallaştırma sistemlerinin kurulum ve konfigürasyonları konusunda da iddialıyız.

Firma olarak sunucu çözümlerimiz ile birlikte son kullanıcı tarafında gerekli olabilecek yapılandırmaları da süreç içine dahil ederek komple çözüm odaklı çalışma anlayışını benimsemekteyiz. Sunucu sistemleri ile ilgili hizmet ve bakım anlaşmalarımız ile ilgili detaylı bilgiye Sunucu Hizmetlerimiz sayfamızda ulaşabilirsiniz.
Yenidoğan Mahallesi, Edebali Caddesi No:12 34791 Sancaktepe - İstanbul
216 430 93 00
216 430 93 01
3nokta   Copyright © 2018 - 3NOKTA BİLİŞİM- Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarımı  3nokta