Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri 3Nokta Bilişim Teknolojileri, konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile uç noktalardaki BT altyapılarınızda sürekliliğin sağlanması amacıyla, network altyapısı ve network bileşenleri, sunucu, bilgisayar, notebook çevre birimleri, akıllı cihazlar ve kullanıcı problemleri için yerinde ve zamanında verilen destek hizmetidir.

Hedefimiz, işletmenizin kesintisiz hizmet verebilmesi için hızlı müdahale ve çözüm odaklı yaklaşımımız İle zaman ve iş kayıplarınızın önüne geçmek, maliyetlerinizi minimize ederek başarınızın sürekliliğini sağlamaktadır.

Dış Kaynak (Outsource)

Dış KaynakŞirketlerin ihtiyaçlarına göre, part time ya da full time gibi çalışmalar için konusunda uzman BT Personeli ile ihtiyacının giderilmesi sağlanır. Bünyesinde BT Personeli bulundurmak istemeyen şirketler, işe alım, işten ayrılma yerine tekrar bir personel alımı, bilgilerin yeni personele aktarımı, periyodik aralıklarla çalışanın yaptığı işin denetlenmesi, masrafları, özlük hakları gibi bir çok konudan dolayı yüksek maliyetlere sebep olduğu için dış kaynak kullanıma yönelmektedirler. Tüm bu işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Personelin hastalanması, işten ayrılması gibi durumlarda yerine hemen personel tahsis edilmesi, işlerin aktarılması ve sürdürülmesi sağlanır. Ekstra iş yoğunluğunun olduğu dönemlerde ihtiyaca göre kaynak sağlanır.

Yardım Masası

Yardım Masası


Yardım masası; müşteri tarafından gelen tüm kayıtların, tek bir merkez üzerinden toplanıp, belirlenen kapsamlar dahilinde değerlendirilerek, yönlendirme yada çözümlendirme işlemlerinin yapılması ve tüm bu süreçlerin kayıt altına alınarak, mevcut kaynakların en verimli şekilde kullanılabilmesini sağlamaktır.

3Nokta olarak, müşterilerimize en uygun destek kapsamı belirleyerek;
ikonGelen talepler kayıt altına alınır,
ikonKişiye talebin alındığı, çözüm süresi vb. konular hk. geri bildirim yapılır,
ikonBelirlenen destek kapsamında, talepler değerlendirilir,
ikonBelirlenen destek kapsamında, yönlendirilir ya da çözümlenir,
ikonTüm bu süreçlerin durumu izlenir,
ikonSonuçlandıktan sonra kişiye bilgi verilerek kayıt sonlandırılır.

Son Kullanıcı Hizmetleri

Saha Hizmetleri Kurumunuzda BT altyapınızı kullanmakta olan kişiler, kısaca son kullanıcı olarak nitelendirilmektedir.

3 Nokta olarak;
ikonFirmaya özgü teknik sorunlara hızlı adapte olabilen,
ikonProaktif çalışmalar ile problemlerinizi en aza indirecek,
ikonUzun yıllar, konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile müşterilerimizin BT sistemlerini, son kullanıcılarının sürekli ve etkin bir biçimde kullanabilmeleri için hizmet sağlamaktayız.

Yenidoğan Mahallesi, Edebali Caddesi No:12 34791 Sancaktepe - İstanbul
216 430 93 00
216 430 93 01
3nokta   Copyright © 2018 - 3NOKTA BİLİŞİM- Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarımı  3nokta