Altyapı Hizmetleri

Altyapı Hizmetleri


Gün geçtikçe gelişen yeni teknolojiler, giderek artan iş yükleri bizim altyapımızın sağlam ve genişleyebilir olduğunu kabul eder. Altyapımız hem varolan iletişimin ve bilgi akışının getirdiği yüklerinin altından kolayca kalkabilir olmalıdır. Eğer artan yükler altyapımızda tıkanmalar yaratacak şekilde kapasite dolumları yaratıyorsa sistemimiz bunları cihaz, yer ve zaman bilgisi vererek raporlamalıdır. İncelenecek raporlar vasıtasıyla varolan sistem üzerinde yapılacak minör değişikliklerle artan yüklerin getireceği kapasite dolum sorunları aşılır. Böylece sistem üzerinde oluşacak ekstra yükler radikal değişimlere gitmeden karşılanmış olur ancak bunların başarılabilmesi için sistemin baştan bu bakış açısı ile tasarlanması ve bu hedeflerin hep akılda tutularak güncellenmesi gerekir. Bu da işin disiplin ve azim gerektiren kısmıdır.

İyi bir altyapı aynı zamanda yüksek seviyeli bir ağ güvenliğinin de ön şartıdır. Eğer etkin yönetilen, dokümantasyonu detaylandırılmış, sektör standartlarına uyulmuş bir altyapı sistemimiz varsa belirlenecek güvenlik katmanları kurmak ve sürdürmek kolay bir hedef olacaktır.

Altyapınız işinizin gereksinimlerine, BT süreçlerinize, ilk alım ve sürdürme maliyetlerine uygun olarak gerektiği yerde kablolu veya kablosuz olarak tasarlanır, belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda uygun cihaz seçimleriyle kurulur. Yine iş süreçlerinizi karşılayacak en ekonomik şartlarda desteklenir.Büyüyen işletmelerin iletişim ağlarının güvenilir, güvenli olması ve etkin bir şekilde yönetilmesi şirketinizin en önemli unsurları haline geldi. Rekabet gücünü etkileyen hayati faktörlerden biridir.

3Nokta Bilişim Firmanızın tüm iletişim ağının etkin ve kesintisiz bir altyapı üzerinden sağlanması; maliyetlerin azalması, verimliliğin artması ve karmaşanın ortadan kalkması gibi çeşitli avantajlar sunar.

Kurumunuz için en önemli unsurlardan biri olan network alt yapınızı gereksinimlerinize uygun deneyimli kadromuz ile değerlendirilerek standartlar çerçevesinde Kablolu veya Kablosuz en uygun iletişim cihazları ile efektif bir şekilde çalışmasını sağlarız.

Uygun topoloji belirlenerek, ağ standartlarına uygun bir şekilde bağlantılarının yapılması, verilerin hedef noktalarına ulaşabilmeleri için doğru yolu göstermek, küçük ve büyük verilerin kolayca aktarılması için kullanılır. Şu unutulmamalıdır ki çok profesyonelce düşünülerek hazırlanmış bir altyapı bile bu hazırlığın öncesini ve ince noktalarını bilmeyen kişiler tarafından doğru yürütülemeyebilir. Bu noktada tüm projenin başarılı bir şekilde sonlandırılması ve yürütülmesi hususunda hizmet sağlamaktayız.

Yenidoğan Mahallesi, Edebali Caddesi No:12 34791 Sancaktepe - İstanbul
216 430 93 00
216 430 93 01
kontak@3nokta.com.tr
3nokta   Copyright © 2018 - 3NOKTA BİLİŞİM- Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarımı  3nokta