ara
ara
Çözümlerimiz
3nokta
Antivirüs Çözümleri
Artık günümüzde bilgisayar demek internet demek, internet demek dünyaya açılan bir kapı demektir. Fakat birçok kullanıcı her gün sayısız tehdit ve tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Bu durum bilgisayarında profesyonel bir koruma programı olmayan kullanıcıları çok zor durumlarda bırakabiliyor. Özellikle işletmelerde yaşanan veri kayıpları, dolandırıcılık, bilgi hırsızlığı, sahtecilik gibi sorunlar maddi ve manevi büyük hasarlara yol açabiliyor. Ücretsiz dağıtılan virüs programları bir işe yaramazken hatta bazıları bilgisayarınızın başına bela bile olabiliyor.
Anti-virüs Çözümleri Firmaların bilgi güvenliği alt yapısı ile bütün olarak düşünülmelidir. Casus yazılımlar, istenmeyen e-mailler, virüsler, oltalama (phising) saldırıları, içerik ve URL filtreleme gibi temel kavramlara cevap verebilmelidir. Verinin güvenliğine bütün olarak yaklaşma anlamında; masaüstü ve sunucu ayrı ayrı değerlendirilmeli ve birlikte yönetilmelidir.
3nokta Anti-virüs çözümleri ile desktop korumasından, mail sistemlerinden gateway korumasına kadar geniş bir yelpazede kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını ekonomik olarak çözebilecekleri çözümler sağlamaktadır. Amacımız, yüksek performanslı virüs koruması ve içerik güvenliği ürünleri ile servislerinde uzman, merkezi yönetim yetenekleri ile ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır.
Bu kapsam da 3Nokta;
• Eset Smart Security
• Mcafee Total Protection
ürünlerinde çözümler üretmektedir.

Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarımı